Z.P.H.U MAL-MET


Adres: Powstańców Wielkopolskich 23b, 86-061 Brzoza

Tel: 525 223 378

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Wdmuchiwanie światłowodu | http://mal-met.com.pl/ - opis firmy

Data dodania wpisu: 2019-11-29

Głowica powietrzna, napęd mechaniczny, rolki – to tylko część elementów, które tworzą nowoczesne maszyny nazywane wdmuchiwarkami. Ich zadaniem jest, jak sama nazwa wskazuje, wdmuchiwanie światłowodu. To właśnie nowoczesne sieci pozwalają internautom cieszyć się bardzo szybkim transferem danych, który jest odczuwalny między innymi w trakcie granica online czy oglądania wideo w wysokiej rozdzielczości.

Wiodącym producentem wduchiwarek jest przedsiębiorstwo Mal-Metal, które działa na terenie Brzozy koło Bydgoszczy. Jego oferta jest wciąż rozszerzana. Dzięki specjalnym częściom dołączanym do maszyn wdmuchiwanie staje się możliwe niezależnie od średnicy osłony, np. w zakresie od 0,8 do 17 mm.

Dzięki nieustanie udoskonalanym urządzeniom polskiej firmy infrastruktura światłowodowa osiąga coraz większy zasięg. Oferta jest więc skierowana do wszystkich podmiotów zajmujących się montażem okablowania. Warto skontaktować się z przedsiębiorstwem w celu poznania większej liczby technicznych detali, które decydują o jakości i funkcjonalności poszczególnych modeli wdmuchiwarek.

Wdmuchiwanie światłowodu | http://mal-met.com.pl/


Podobne firmy w pobliżu:

P.H.U.Trans-Ziem

Adres firmy:
Strzyżawa, Strzyżawa 33

Zobacz wpis

STALPOL SAFES SP. Z O.O.

Adres firmy:
Białe Błota k/Bydgoszczy, Szubińska 101d

Zobacz wpis